Rama poston foton e Gregut dhe bën komentin epik: O zot ky me Tironën, xhaja vet dhe Erjoni im me Partizonin. Halle halle kjo dynja...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:17 28-02-2020 Rama poston foton e Gregut dhe bën komentin epik: O zot ky me Tironën, xhaja vet dhe Erjoni im me Partizonin. Halle halle kjo dynja... Greg Rama duke bere tifo per Tiranen, foto e shperndare nga Rama

Kryeministri Rama publikuar pak minuta më parë në profilin e tij në Instagram foton e të birit, Gregut, nga Stadiumi ‘Air Albania’ teksa ky i fundit bën tifo për ekipin e Tiranës.

‘O zot, ky me Tironën xhaja vet dhe Erjoni im me Partizonin. Halle halle kjo dynja, halli hallit nuk i ngja’, shkruan Rama nën foton e të birit. Ndërkohë, xhaxhi i vet, Olsi Rama është drejtor i klubit të Partizanti.

Foton e ka shpërndarë në Instagramin e tij dhe Greg Rama, i cili shkruan ‘Ja pra e vërteta doli në shesh.’

Foto e shpërndarë nga Rama:
Screenshot_3_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Foto e shpërndarë nga Gregu:
Screenshot_4_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arjan Çani habit dynjanë, vendos tanga të kuqe në fytyrë, si masë kundër coronavirusit (Foto)
»
Article Logic
Execution time: 0.0087878704071045
array(1) { ["section"]=> string(135) "rama-poston-foton-e-gregut-dhe-ben-komentin-epik-o-zot-ky-me-tironen-xhaja-vet-dhe-erjoni-im-me-partizonin-halle-halle-kjo-dynja-196834" }