Rama poston videon: Demokratët të ngrohen në diell, Basha i zëvendësoi me memexhinjtë

Publikuar tek: politike, më 15:14 20-01-2021 Rama poston videon: Demokratët të ngrohen në diell, Basha i zëvendësoi me memexhinjtë

Kryeministri Edi Rama thotë se kreu i PD-së Lulzim Basha ka lënë jashtë demokratët pasi vendin e tyre në listat për deputetë e kanë zënë tashmë aleatët e “opozitës së bashkuar”.

Përmes një video të postuar në rrjetet sociale, Rama ironizon duke thënë: “Demokratët të ngrohen në diell! Memexhinjtë i zunë vendet”.

“Ja pse u tremb Luli kur pa në ëndërr që Memet do ndaloheshin me ligj”, shkruan Rama.

Video: 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “7 vjet pa bërë asgjë”, Basha publikon videon dhe ngre pyetjen: Po ti do ta pushoje nga puna këtë njeri?
Kush është deputeti që braktisi PS-në dhe është deklaruar me LSI-në »
Article Logic
Execution time: 0.012387037277222
array(1) { ["section"]=> string(90) "rama-poston-videon-demokratet-te-ngrohen-ne-diell-basha-i-zevendesoi-me-memexhinjte-235713" }