Rama prezanton projektin e madh për Tiranën, një stacion modern brenda 2019-ës (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:06 24-01-2018 Rama prezanton projektin e madh për Tiranën, një stacion modern brenda 2019-ës (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar ditën e sotme përmes një videoje projektin e Terminalit Lindor të Tiranës në Farkë.

Sipas Ramës projekti do të jetë një stacion modern i autobuzave ndërurbanë dhe ndërkombëtarë në kryeqytet që pritet të konkretizohet brenda 2019-ës.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë projekt që brenda vitit 2019 do të bëhet Terminali Lindor i Tiranës në Farkë, një stacion modern i autobuzave ndërurbanë dhe ndërkombëtarë në kryeqytet, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan kryeministri në facebook këtë mëngjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrokadë në Prokurorinë e Përgjithshme, Arta Marku ndryshime në strukturë
Sekuestrimi i gomones në Vlorë, zbardhen detaje të reja nga operacioni, ja sa ton drogë u gjetën »
Article Logic
Execution time: 0.010993003845215
array(1) { ["section"]=> string(90) "rama-prezanton-projektin-e-madh-per-tiranen-nje-stacion-modern-brenda-2019-es-video-107715" }