Rama prezanton projektin e përfunduar në Durrës: Transformimi i një vatre të stërvjetër ndotjeje e turpi

Publikuar tek: aktualitet, më 07:12 31-05-2019 Rama prezanton projektin e përfunduar në Durrës: Transformimi i një vatre të stërvjetër ndotjeje e turpi

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me prezantimin e një projekti të përfunduar në qytetin e Durrësit.

Në videon e publikuar nga Rama duke ndryshimi rrënjësor i nje vatre të djegies së mbeturinave e cila është kthyer në një park atraksionesh për të gjitha moshat.

'Mirëmëngjes, dhe me këtë prezantim të projektit tanimë të përfunduar të transformimit të një vatre të stërvjetër ndotjeje e turpi për Durrësin turistik, në një mushkëri të gjelbër e park atraksionesh për të gjitha moshat, ju uroj një ditë të qetë', shkruan Rama bashkëngjitur videos.

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025913953781128
array(1) { ["section"]=> string(110) "rama-prezanton-projektin-e-perfunduar-ne-durres-transformimi-i-nje-vatre-te-stervjeter-ndotjeje-e-turpi-166367" }