Rama provon veten në bilardo, Arben Ndoka dhe ‘kaubojsi’ Ndocaj ndjekin show-n

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:44 14-11-2015 Rama provon veten në bilardo, Arben Ndoka dhe ‘kaubojsi’ Ndocaj ndjekin show-n

Kryeministri Edi Rama ka treguar një tjetër pasion të tijin, që ndoshta nuk e kishte shfaqur gjatë këtyre viteve që ndodhet në politikë. Gjatë kohës që ecte në rrugët qytetit të Lezhës, kryeministri shqiptar është ndalur në një biznes me bilardo, ku nuk i ka rezistuar dot tundimit për një lojë të tillë. Me stekë në dorë, Rama sfidon një prej lojtarëve që ndodhej aty rastësisht, ndërsa ish-deputeti Arben Ndoka dhe ‘kaubojsi’ Eduard Ndocaj, e kanë ndjekur nga afër këtë show të kryeministrit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096588134765625
array(1) { ["section"]=> string(81) "rama-provon-veten-ne-bilardo-arben-ndoka-dhe-kaubojsi-ndocaj-ndjekin-show-n-25398" }