Rama publikon foto-mesazhin e "nxënësit dixhital"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:24 24-02-2016 Rama publikon foto-mesazhin e

Është e bërë e modës tashmë që politikanët të publikojnë mesazhet që vijnë në adresë të tyre.

Shpesh ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhe nga “qytetari dixhital” e ndërsa tani është kryeministri Edi Rama ai që publikon mesazhin e dërguar nga “nxënësi dixhital” siç e quan.

“Qendra turistike e Tamarës në prag të zgjedhjeve të 2013-ës dhe sot në prag të përfundimit të projektit të Rilindjes Urbane... (Teksti dhe fotot janë kontribut i një nxënësi dixhital të zonës)”, shkruan Rama.

rama1.jpg

 

rama2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093140602111816
array(1) { ["section"]=> string(53) "rama-publikon-foto-mesazhin-e-nxenesit-dixhital-33433" }