Rama publikon FOTO nga rruga Tiranë-Elbasan, jep lajmin e MIRË: Do të jetë plotësisht e kalueshme këtë pranverë

Publikuar tek: aktualitet, më 08:07 24-01-2019 Rama publikon FOTO nga rruga Tiranë-Elbasan, jep lajmin e MIRË: Do të jetë plotësisht e kalueshme këtë pranverë

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me pamje nga kantieri i punimeve për ndërtimin e rrugës Tiranë-Elbasan.

Rama bën me dije se rruga do të jetë plotësisht e kalueshme këtë pranverë.

'Mirëmëngjes, dhe me pamjet nga kantieri i punimeve për ndërtimin e rrugës Tiranë-Elbasan, e cila do të përfundojë e do të jetë plotësisht e kalueshme këtë pranverë, ju uroj një ditë të mbarë', shkruan Rama.

Kujtojmë që dy ditë me parë kryeministri inspektoi punimet në këtë aks rrugor.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Njihuni me shtetin më të ri që shqiptarët do t'a vizitojnë pa viza (VENDIMI)
Pastrimi i parave/ Ndryshon ligji, politikanët 10 vjet nën vëzhgim pas lënies së detyrës »
Article Logic
Execution time: 0.011777877807617
array(1) { ["section"]=> string(116) "rama-publikon-foto-nga-rruga-tirane-elbasan-jep-lajmin-e-mire-do-te-jete-plotesisht-e-kalueshme-kete-pranvere-150092" }