Rama publikon foton e ditës me Atin e Shenjtë dhe bashkëshorten

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:14 04-09-2016 Rama publikon foton e ditës me Atin e Shenjtë dhe bashkëshorten

Kryeministri Edi Rama ka qenë ditën e sotme në Vatikan, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda Rama , për të marrë pjesë në ceremoninë e shenjtërimit të Nënë Terezës nën drejtimin e Atit të Shenjtë Papa Françesku.

Kryeministri është takuar kështu edhe njëherë me Atin e Shenjtë pas vizitës që Papa zhvilloi në Shqipëri. Në foto duket kryeministri Rama, bashkëshortja e tij dhe Ati i Shenjtë teksa flasin me dashamirësi.

Shefi i qeverisjes e ka zgjedhur këtë si foton e ditës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010030031204224
array(1) { ["section"]=> string(69) "rama-publikon-foton-e-dites-me-atin-e-shenjte-dhe-bashkeshorten-51851" }