Rama publikon foton me vogëlushët te Sheshi Skënderbej: Mes dritave të shpresës…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:47 09-12-2019 Rama publikon foton me vogëlushët te Sheshi Skënderbej: Mes dritave të shpresës… Kryeministri Rama me vogëlushët te Sheshi Skënderbej

Kryeministri Rama ka publikuar pak më parë një foto me vogëlushët që morën pjesë në ceremoninë e ndezjes së dritave të pemës së Vitit të Ri dhe “Fshatit të Festave”, mbrëmjen e sotme te Sheshi Skënderbej.

“Mes dritave të shpresës që sot është më e fortë pas errësirës së madhe të dëshpërimit”, shkruan Rama krah fotos me vogëlushët.

Gjatë ceremonisë së ndezjes së dritave, Rama është shfaqur krah kryebashkiakut Veliaj dhe të dy së bashku kanë bërë thirrje për rikthimin e shpresës pasi jeta vazhdon, pas ngjarjeve të rënda të dy javëve më parë kur vendi u godit nga një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.4 ballë që shkaktoi 51 viktima e rreth 1 mijë të plagosur.

Screenshot_8.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076000690460205
array(1) { ["section"]=> string(85) "rama-publikon-foton-me-vogelushet-te-sheshi-skenderbej-mes-dritave-te-shpreses-188906" }