Rama publikon foton nga pushimet, merr të birin në qafë dhe del shëtitje

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:44 11-08-2017 Rama publikon foton nga pushimet, merr të birin në qafë dhe del shëtitje

Kryeministri Edi Rama, prej disa ditësh ka filluar pushimet për këtë vit, që siç ai deklaroi, po i kalon në Shqipëri.

Kjo periudhë duket se po i shërben Ramës për të qendruar më afër famlijes, duke “shpaguar” kështu në një farë mënyrë kohën e gjatë që ai rri larg saj, gjatë aktivitetit normal politik. Mes gjithë familjarëve të tij, duket se “pika e dobët’ e kryeministrit është djali i tij i vogël, Zaho. Pikërisht me të Rama ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku ka hedhur në qafë dajlin e tij dhe ka dalë shëtitje.

Edhe për vogëlushin Zaho mendohet që këto ditë të jenë të gëzueshme pasi përveç diellit dhe ujit ka mundësi që të luaj me të atin, që gjatë vitit zor se e takon më shumë se 2 orë në ditë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10969591140747
array(1) { ["section"]=> string(77) "rama-publikon-foton-nga-pushimet-merr-te-birin-ne-qafe-dhe-del-shetitje-88881" }