Rama publikon FOTON nga Rruga e Kombit: EDHE PAK, punë ditësh dhe 7 “gjysmagjelat” me një krah e me një këmbë...

Publikuar tek: politike, më 12:59 20-08-2019 Rama publikon FOTON nga Rruga e Kombit: EDHE PAK, punë ditësh dhe 7 “gjysmagjelat” me një krah e me një këmbë...

Kryeministri Edi Rama bën me dije se edhe pak punë ka mbetur nga përfunimi i restaurimit të urave në Rrugën e Kombit.

Kreu i qeverisë e ka mbërë këtë të ditur me anë të një postimi në Facebokk, teksa nuk kursen as ironinë.

'EDHE PAK... punë ditësh dhe 7 “gjysmagjelat” me një krah e me një këmbë, në Rrugën e Kombit, ku vargu i makinave mblidhej për vite si në grykën e shishes dhe aksidentet ishin të vazhdueshme, do të jenë 7 ura spektakolare të hapura në të dy krahët për qarkullimin', shkruan Rama.

eramamaa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026201009750366
array(1) { ["section"]=> string(112) "rama-publikon-foton-nga-rruga-e-kombit-edhe-pak-pune-ditesh-dhe-7-gjysmagjelat-me-nje-krah-e-me-nje-kembe-175863" }