Rama publikon fotot e qendrës së re turistike në Valbonë: Shkundëm pluhurin e harresës së turpshme të atyre që e shfrytëzuan këtë vend veç për vota

Publikuar tek: politike, më 09:18 27-09-2020 Rama publikon fotot e qendrës së re turistike në Valbonë: Shkundëm pluhurin e harresës së turpshme të atyre që e shfrytëzuan këtë vend veç për vota Foto te publikuara nga Rama

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto këtë mëngjes përmes të cilave njofton se është hapur qendra e re turistike e Valbonës.

Më tej Rama shkruan se në këto 7 vjet kanë shkundur pluhurin e harresës së turpshme,  të atyre që sipas tij Tropojën e kanë shfrytëzuar veç për vota e luftra absurde politike.

“MIRËMËNGJES dhe me Qendrën e Re Turistike të Valbonës, pjesë e programit të qendrave mikpritëse të Fondit Shqiptar të Zhvillimit, e cila ka hapur dyert për turistët që të shijojnë mrekullitë e Tropojës së bukur, ku në këto 7 vjet kemi shkundur pluhurin e harresës së turpshme të atyre që Tropojën e kanë shfrytëzuar veç për vota e luftra absurde politike, ju uroj një të dielë të qetë”, shkruan Rama.

120283080_10158184038221523_1253443102296850835_n.jpg

120246616_10158184042876523_4423567871104163765_o.jpg

 

120294335_10158184044611523_6811699758953103935_o.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010833024978638
array(1) { ["section"]=> string(153) "rama-publikon-fotot-e-qendres-se-re-turistike-ne-valbone-shkundem-pluhurin-e-harreses-se-turpshme-te-atyre-qe-e-shfrytezuan-kete-vend-vec-per-vota-221810" }