Rama publikon fotot nga porti i Sarandës: Është pesëfishuar numri i kroçereve me turistë

Publikuar tek: aktualitet, më 08:10 21-05-2019 Rama publikon fotot nga porti i Sarandës: Është pesëfishuar numri i kroçereve me turistë

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me publikimin e pamjeve nga porti i Sarandës.

Sipas  Ramës , gjatë muajve të parë të vitit është fyfishuar numri i vizitorëvë dhe pesëfishuar numri i korçerave.

'Mirëmëngjes, dhe me këto pamje nga porti i Sarandës ku gjatë muajve të parë të vitit është dyfishuar numri i vizitorëve dhe pesëfishuar numri i kroçerave me turistë, ju uroj një ditë të mbarë', shkruan Rama bashkëngjitur fotove.

60666698_10156692712926523_1940998439500251136_n.jpg

60612706_10156692712936523_5423344939410915328_n.jpg

60674799_10156692712981523_4666285674213670912_n.jpg

60571354_10156692712991523_8022072892504145920_n.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13916420936584
array(1) { ["section"]=> string(94) "rama-publikon-fotot-nga-porti-i-sarandes-eshte-pesefishuar-numri-i-krocereve-me-turiste-165080" }