Rama publikon pamjet e Fierit mbrëmë: Këtu kishte vetëm PLEHRA (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 09:10 12-02-2018 Rama publikon pamjet e Fierit mbrëmë: Këtu kishte vetëm PLEHRA (VIDEO)

Ashtu siç bën çdo ditë edhe këtë mëngjes kryeminsitri Rama ka përshëndetur ndjekësit e tij në Facebook. Teksa uron një ditë të mbarë Rama zgjedh të publikojë një video me pamje nga Fieri.

Ashtu siç thotë kryeministri pamjet janë nga një zonë shumë pranë qendrës së qytetit të Fierit të shndërruar ku më herët ishte me plehra dhe ndërtesa pa leje.

“MIRËMËNGJES dhe me këto pamje mbresëlënëse të Fierit mbrëmë, në një zonë pranë qendrës së qytetit ku kishte vetëm plehra, ferra e ngrehina pa leje dhe u zbatua një ndër projektet e Programit Kombëtar të Rilindjes Urbane, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0102219581604
array(1) { ["section"]=> string(74) "rama-publikon-pamjet-e-fierit-mbreme-ketu-kishte-vetem-plehra-video-109961" }