Rama publikon pamjet me dron nga rruga e Arbërit dhe u përgjigjet skeptikëve (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 08:28 06-08-2020 Rama publikon pamjet me dron nga rruga e Arbërit dhe u përgjigjet skeptikëve (VIDEO) Pamje nga videoja e Rames

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke publikuar pamje me dron të “Rrugës së Arbërit”.

Krahas videos Rama shkruan se po shijohet edhe cilësia e një projekti të konceptuar me synimin për ta harmonizuar sa më shumë me natyrën.

Ndërkaq shton se ju uron një ditë të mbarë të gjithëve, e sidomos “disa miqve që kur shohin investimet në Jug shkruajnë se nuk qenka investuar në Veri”.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë vështrim mbi Rrugën e Arbërit, ku shijohet edhe cilësia e një projekti të konceptuar me synimin për ta harmonizuar sa më shumë me natyrën, ndërhyrjen e thellë përgjatë një peizazhi fantastik natyror, ju uroj një ditë të mbarë të gjithëve, e sidomos në këtë rast, disa miqve këtu që nuk e di pse, po kur shohin investimet në Jug shkruajnë se nuk qenka investuar në Veri”, shkruan Rama.

MIRËMËNGJES ?

MIRËMËNGJES ? dhe me këtë vështrim mbi Rrugën e Arbërit, ku shijohet edhe cilësia e një projekti të konceptuar me synimin për ta harmonizuar sa më shumë me natyrën, ndërhyrjen e thellë përgjatë një peizazhi fantastik natyror, ju uroj një ditë të mbarë të gjithëve, e sidomos në këtë rast, disa miqve këtu që nuk e di pse, po kur shohin investimet në Jug shkruajnë se nuk qenka investuar në Veri?

Posted by Edi Rama on E mërkurë, 5 August 2020

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098769664764404
array(1) { ["section"]=> string(89) "rama-publikon-pamjet-me-dron-nga-rruga-e-arberit-dhe-u-pergjigjet-skeptikeve-video-216239" }