Rama publikon VIDEO të gazetarit Olldashi: Se këtu në vendin tim edhe kungulli ka kuptim

Publikuar tek: politike, më 16:12 22-05-2018 Rama publikon VIDEO të gazetarit Olldashi: Se këtu në vendin tim edhe kungulli ka kuptim Jetmir Olldashi

Kryeministri Edi Rama ka publikuar videon e deklaratës së gazetarit Jetmir Olldashi, dhe gjysmën e dytë të video-përgjimit në lidhje me përfshirjenn e Agron Xhafajt në trafik droge.

Rama e nis reagimin e tij me një varg nga poeti Këthe Spiri: “Se këtu në vendin tim edhe kungulli ka kuptim”, duke e quajtur një përpjekje të dëshpëruar deklaratën e gazetarët, dhe video-përgjimin e publikuar mbrëmjen e djeshme.

“Sinqerisht pyes veten këtë herë nëse Lulëzimi dhe shqupatarët e tij, janë të dëshpëruar e të pacipë si ngahera apo u është djegur edhe siguresa e mendjes, që vajtën deri në pikën ku luajnë publikisht një bllof kaq skandaloz si ky i këtij ditziut Babale me këtë gazetarin Jetmir?”- shkruan Rama, krah videos së publikuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02448582649231
array(1) { ["section"]=> string(94) "rama-publikon-video-te-gazetarit-olldashi-se-ketu-ne-vendin-tim-edhe-kungulli-ka-kuptim-121719" }