Rama publikon videon e transformimit të madh nga Shkodra: Pavarësisht baltës e gurëve...  

Publikuar tek: aktualitet, më 08:21 17-01-2019 Rama publikon videon e transformimit të madh nga Shkodra: Pavarësisht baltës e gurëve...   

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me pamje nga transformimi i qendrës shëndetësore në Bërdicë të Shkodrës.

Sipas Ramës, transformimet e mëdha bëhen me një punë të mirë çdo ditë. 

'Mirëmëngjes, dhe duke e kujtuar përmes këtyre imazheve, se transformimet e mëdha bëhen me një punë të mirë çdo ditë, në çdo drejtim e pavarësisht baltës e gurëve, ju uroj një ditë të mbarë', shkruan Rama.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019680023193359
array(1) { ["section"]=> string(91) "rama-publikon-videon-e-transformimit-te-madh-nga-shkodra-pavaresisht-baltes-e-gureve-149140" }