Rama publikon VIDEON, ja me çfarë uron ditë të mbarë

Publikuar tek: aktualitet, më 08:15 04-01-2019 Rama publikon VIDEON, ja me çfarë uron ditë të mbarë

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me publikimin e pamjeve të Muzeut të Artit Gjon Mili” në Korçë.

Sipas Ramës ky është muzeu i pestë i ri i çelur në 5 vitet e fundit

"Mirëmëngjes, dhe me këto pamje nga Muzeu i Artit të Fotografisë “Gjon Mili” në Korçë, muzeu i pestë i ri i çelur në 5 vitet e fundit, ju uroj një ditë të mbarë", shkruan Rama

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Moti i keq, bora bllokon disa zona të vendit
"Ju lutem dikush t’ia përkthejë", Balla i kthehet Vasilit: O Petrit! Zonjën e nderuar... »
Article Logic
Execution time: 0.013208150863647
array(1) { ["section"]=> string(58) "rama-publikon-videon-ja-me-cfare-uron-dite-te-mbare-147453" }