Rama publikon VIDEON nga Gjirokastra: Ja ç'thonë turistët për Shqipërinë

Publikuar tek: aktualitet, më 08:28 13-08-2019 Rama publikon VIDEON nga Gjirokastra: Ja ç'thonë turistët për Shqipërinë

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një video të "Smile Albania".

Të rinjtë e "Smile Albania" në Gjirokastër kanë mirëpritur turistët nga e gjithë bota dhe i kanë pyetur për eksperiencën e tyre në Shqipëri.

Ajo që vihet re është se mes tyre janë edhe turistë që vijnë për herë të parë dhe kanë përshtypje të mira për Shqipërinë.

"MIRËMËNGJES 

dhe me buzëqeshjen e Shqipërisë në Gjirokastër, ju uroj një ditë të bukur", shkruan kryeministri krahas videos.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085690021514893
array(1) { ["section"]=> string(78) "rama-publikon-videon-nga-gjirokastra-ja-c-thone-turistet-per-shqiperine-175169" }