Rama publikon videon, Policia 'u lutet' pensionistëve: Mos dilni nga shtëpia, bëni kujdes dhe njoftoni Bashkinë nëse keni ndonjë problem

Publikuar tek: aktualitet, më 19:56 26-03-2020 Rama publikon videon, Policia 'u lutet' pensionistëve: Mos dilni nga shtëpia, bëni kujdes dhe njoftoni Bashkinë nëse keni ndonjë problem Policia këshillon pensionistët

Kryeministri Edi Rama ka publikuar së fundmi një video, ku shihet Policia e Shtetit tek udhëzon dhe këshillon pensionistët që të mos dalin në asnjë mënyrë nga shtëpia, edhe nëse kanë nevoja personale.

Efektivët e policisë udhëzojnë të moshuarit që nëse kanë nevojë për diçka, të njoftojnë shërbimet e Bashkisë përkatëse.

Capture7_copy_copy_copy_copy.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01914119720459
array(1) { ["section"]=> string(138) "rama-publikon-videon-policia-u-lutet-pensionisteve-mos-dilni-nga-shtepia-beni-kujdes-dhe-njoftoni-bashkine-nese-keni-ndonje-problem-200201" }