Rama pushime në Turqi të enjten e Parlamentit, drekë me Erdoganin në rezidencën e tij (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:51 18-07-2019 Rama pushime në Turqi të enjten e Parlamentit, drekë me Erdoganin në rezidencën e tij (FOTO)

Këtë të enjte Parlamenti, kryeministri Edi Rama duket se ka vendosur të shkojë me pushime në Turqi.

Këtë na e ka treguar më së miri me një foto të publikuar pak çaste më parë në Instagram.

Rama ka drekuar me presidentin turk, Recep Tayyip Erdogan në rezidencën verore të këtij të fundit në Marmaris.

Siç shihet nga fotoja, Rama dhe Erdogan kanë drekuar edhe me një tjetër person, por që mbetet enigmë për shkak se nuk tregohet fytyra e tij.

'Në mikpritjen e Presidentit Erdogan në rezidencën e tij verore në Marmaris', shkruan Rama.

vhjklm.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018256187438965
array(1) { ["section"]=> string(96) "rama-pushime-ne-turqi-te-enjten-e-parlamentit-dreke-me-erdoganin-ne-rezidencen-e-tij-foto-172615" }