Rama rrëfen: Pse nuk publikoj foto të Zahos

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:23 06-06-2015 Rama rrëfen: Pse nuk publikoj foto të Zahos

Kryeministri Rama ka shpjeguar se pse nuk publikon asnjë foto të djalit të tij të vogël, Zahos.

 Mbrëmë në Top Show Rama u pyet nga gazetaret se pse, pas fotos me dorën e vogël të Zahos kur ai ishte në maternitet, kryeministri nuk ka publikuar më asnjë foto të tij.

“ E pse ta publikoj?”, iu përgjigj pyetjes me pyetje kryeministri.

Po qoftë dhe për kuriozitet”, i shpjeguan gazetaret në emision duke pritur përgjigjen e Ramës. Dhe ai e dha një përgjigje në fakt...

Ne djalin nuk e kemi objekt kurioziteti, po të qe për kuriozitet...për kuriozitet shkohet në kopësht zoologjik , shkohet në kopësht botanik... Nuk ka kuriozitet për fëmijët’, përmbylli Rama duke buzëqeshur .

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028497934341431
array(1) { ["section"]=> string(48) "rama-rrefen-pse-nuk-publikoj-foto-te-zahos-12838" }