Rama “rrëmben” për 1 foto ambasadorët në Shqipëri: Moment i bukur në Washington

Publikuar tek: politike, më 15:10 14-04-2016 Rama “rrëmben” për 1 foto ambasadorët në Shqipëri: Moment i bukur në Washington

Ky është një moment i bukur për kryeministrin Edi Rama gjatë vizitës së tij në Washington.

Kryeministri ka shkrepur një foto me dy ish ambasadorët amerikanë në Shqipëri, John Withers, Aleksandër Arvizu si dhe ambasadorin aktual Donald Lu.  “Një moment i bukur gjatë vizitës në Washington", shkruan Rama.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0099871158599854
array(1) { ["section"]=> string(82) "rama-rremben-per-1-foto-ambasadoret-ne-shqiperi-moment-i-bukur-ne-washington-37688" }