Rama s’heq dorë nga Vlora, shikoni ç’poston këtë mëngjes në rrjetet sociale (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:10 26-12-2017 Rama s’heq dorë nga Vlora, shikoni ç’poston këtë mëngjes në rrjetet sociale (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë e sotmë me progresin e punimeve që po kryhet gjatë kësaj periudhe përgjatë lumit të Vlorës.

Kryeministri poston një video, përmes së cilës tregohet se puna vijon intensivisht në këtë zonë të rëndësishme të qytetit bregdetar, një qark ku shefi i qeverisë është edhe deputet.

“MIRËMËNGJES dhe me këto pamje të progresit të punimeve në rrugën e Lumit të Vlorës, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026236057281494
array(1) { ["section"]=> string(87) "rama-s-heq-dore-nga-vlora-shikoni-c-poston-kete-mengjes-ne-rrjetet-sociale-video-104373" }