Rama s’ndalet së promovuari Shqipërinë, uron “mirëmëngjes” me këtë pamje fantastike nga Jugu

Publikuar tek: kulture-art, më 07:57 14-08-2017 Rama s’ndalet së promovuari Shqipërinë, uron “mirëmëngjes” me këtë pamje fantastike nga Jugu

Kryeministri Edi Rama përgjatë gjithë verës ka promovuar “perlat” e Shqipërisë sonë të vogël, nga Veriu në Jug.

Në këtë mënyrë Rama ka sugjeruar dhe disa destinacione turistike ku qytetarët mund të kalojnë pushimet.

Dje uroi “mirëmëngjes” nga  Kepi i Rodonit, por sot kryeministri ka shkuar në pjesën Jug-Perëndimore të Shqipërisë, dhe pikërisht te Gjiri i Brisanit në Karaburun.  

“MIRËMËNGJES 

dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë pamje të Gjirit të Brisanit në Karaburun “, shkruan Rama në facebook teksa ka publikuar dhe pamjen e mrekulleshme. 

EDI_RAMAA.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016808986663818
array(1) { ["section"]=> string(95) "rama-s-ndalet-se-promovuari-shqiperine-uron-miremengjes-me-kete-pamje-fantastike-nga-jugu-89035" }