Rama: Sa vjeçe je none? “Përgjigjia” do të ju shkrijë së qeshuri! (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:50 17-12-2016 Rama: Sa vjeçe je none? “Përgjigjia” do të ju shkrijë së qeshuri! (Foto)

Ajo që ra më tepër në sy gjatë vizitës së kryeministrit Edi Rama në qytezën e Konispolit ishte xhupi me stemën e ekipit të Juventusit.

Sigurisht, kjo i ra në sy pjesës më të madhe, ndërsa ish-kryeministrit Sali Berisha, i bëri përshtypje më tepër se stema, xhupi vetë që sipas tij është anti-plumb.

Megjithatë xhupi i Juventusit dhe në veçanti takimi me nënën e moshuar në internet është kthyer në një situatë komike dhe tallëse, por më shumë për tifozët e bardhezinjve Italian sesa vetë kryeministrin.

Rama e pyet nënë “Sa vjeç je?”, e ajo i thotë se “jam aq e vjetër sa më kujtiohet kur Juvja fitoi Kupën e fundit të Kampionëve”.

Screenasdfq3tqdeggghshot_1.jpg

Foto: DNSH

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025799036026001
array(1) { ["section"]=> string(71) "rama-sa-vjece-je-none-pergjigjia-do-te-ju-shkrije-se-qeshuri-foto-62967" }