Rama “selfie” me Thaçin: Tregon çfarë bënë në Tiranë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:53 20-10-2016 Rama “selfie” me Thaçin: Tregon çfarë bënë në Tiranë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në llogarinë e tij në Twitter një foto me Presidentin e Kosovës Hashim Thaçi i cili tha mbrëmë në “Opinion” se me Ramën nuk ka diskutuar për asnjë opinion të asnjë opinionisti të Shqipërisë dhe Kosovës.

Po çfarë kanë bërë dy liderët?

Kanë pirë një kafe në Tiranë. “ Pas një kafeje në Tiranë”, shkruan Rama teksa publikon foton.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032654047012329
array(1) { ["section"]=> string(55) "rama-selfie-me-thacin-tregon-cfare-bene-ne-tirane-56784" }