“Rama sërish kryeministër”, Blushi: Ç'do të thoshte Konica

Publikuar tek: politike, më 11:20 05-06-2017 “Rama sërish kryeministër”, Blushi: Ç'do të thoshte Konica

Kreu i LIBRA-S, Ben Blushi ka komentuar deklaratat e Ramës për t’u zgjedhur dhe një herë kryeministër.

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social facebook, Blushi sjell në kujtesë vargjet e Faik Konicës “Merrni darët shpejt o trima, hoqëm goxhdën mbeti vrima.”

Si ish-anëtar i Partisë Socialiste, Blushi sulmon ashpër politikat e qeverisë.

18835352_136635760220923_1062440293_n.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024656057357788
array(1) { ["section"]=> string(60) "rama-serish-kryeminister-blushi-c-do-te-thoshte-konica-81278" }