Rama sfidon opozitën, zbuloni ku shfaqet live

Publikuar tek: kulture-art, më 19:39 02-06-2019 Rama sfidon opozitën, zbuloni ku shfaqet live

Ndërkohë që protesta e shtatë kombëtare e opozitës ka rreth gjysmë ore që ka filluar, kryeministri Edi Rama ndodhet në plazhin e Shëngjinit në kuadër të UNUM Festival.

I ulur përkrah ministrit të Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi dhe ish-ministres së Arsimit Lindita Nikolla, Rama është duke diskutuar në lidhje me festivalin muzikor që do të ftojë 5 mijë të rinj nga Europa dhe rajoni.

Kujtojmë që Rama më herët në Lezhë ka folur në kuadër të nismës ‘Bashkia që duam’ bashkë me kandidatin Pjerin Ndreu.

Screenshot_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020627021789551
array(1) { ["section"]=> string(51) "rama-sfidon-opoziten-zbuloni-ku-shfaqet-live-166676" }