Rama shpërndan videon sensibilizuese për Italinë, me mesazhet e Bashës, Berishës dhe opozitarëve të tjerë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:36 29-03-2020 Rama shpërndan videon sensibilizuese për Italinë, me mesazhet e Bashës, Berishës dhe opozitarëve të tjerë

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë në rrjetet sociale një video të përgatitur nga ambasada italiane në Tiranë, me një sërë mesazhesh sensibilizuese për Italinë.

Por ajo që bie në sy është se në video janë përfshirë edhe mesazhet e opozitarëve, kritikë të ashpër të qeverisë së Ramës, veçanërisht të planit për menaxhimin e situatës nga pandemia e koronavirusit.

Nga ish-kryeministri Sali Berisha, Lulzim Basha, Oriola Pampuri dhe Petrit Vasili, janë vetë disa nga politikanët opozitarë, mesazhet e të cilëve janë përfshirë në videon 1 minutë e 30 sekonda që mbyllet me mesazhin “Faleminderit Shqipëri”. 

?⚪️? ❤️ ?⚫️

Posted by Edi Rama on E Diele, 29 Mars 2020

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0099039077758789
array(1) { ["section"]=> string(110) "rama-shperndan-videon-sensibilizuese-per-italine-me-mesazhet-e-bashes-berishes-dhe-opozitareve-te-tjere-200573" }