Rama shuan kureshtjen e të gjithëve, rrëfen pse si kurrë më parë replikoi me çdo komentues në Facebook

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:09 26-09-2016 Rama shuan kureshtjen e të gjithëve, rrëfen pse si kurrë më parë replikoi me çdo komentues në Facebook

Kryeministri Edi Rama ka shuar kureshtjen e të gjithëve lidhur me pyetjen se pse si asnjëherë më parë ai ka replikuar me secilin nga komentuesit në faqen e tij në Facebook për imortin e mbetjeve.

“Kam bërë shumë biseda virtualer me publikun e ndjekësve në Fb, s'e kam bërë kurrë më parë por pikërisht duke respektuar një emocion të ndjeshëm të njerëzve lidhur me këtë temë, se kemi parë çudira më përpara , i jam kushtuar si asnjëherë këtij komunikimi me shpresën që gjithsecili të sqarohet se këtu nuk ka asnjë hile, asnjë të fshehtë dhe mbi të gjitha nuk ka tradhëti. Është thjesht dhe vetëm njohja e një të drejte për të gjithë ata që punojnë në këtë sektor”, tha Rama në takimin me shoqatën e ricikluesve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088388919830322
array(1) { ["section"]=> string(107) "rama-shuan-kureshtjen-e-te-gjitheve-rrefen-pse-si-kurre-me-pare-replikoi-me-cdo-komentues-ne-facebook-54128" }