Rama shumë i zënë, por gjen kohë të takojë deputetët kosovarë Xhavit Halitin dhe Ilir Dedën

Publikuar tek: politike, më 13:14 18-02-2016 Rama shumë i zënë, por gjen kohë të takojë deputetët kosovarë Xhavit Halitin dhe Ilir Dedën

Pas mbledhjes e Asamblesë së Mesdheut, kryeministri Edi Rama ka mbetur në ambientin e takimit dhe ka bërë një fotografi duke qënë me Xhavit Halitin dhe Ilir Dedën.

Në fotografinë që ka postuar pak më vonë në rrjetin social, kryeministri ka shkruajtur “Me poziten dhe opoziten e Kuvendit të Kosovës në Asamblenë Parlamentare të Mesdheut në Tiranë”.

Ai mund të ketë pasur një punë edhe më të rëndësishme duke kontrolluar celularin e tin ndëkohë që flisnin folsitë e tjerë në sallë gjatë mbledhjes e Asamblesë së Mesdheut, por pas takimit kryeministri ka gjetur kohën për një selfie me Xhavit Halitin dhe Ilir Dedën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084121227264404
array(1) { ["section"]=> string(96) "rama-shume-i-zene-por-gjen-kohe-te-takoje-deputetet-kosovare-xhavit-halitin-dhe-ilir-deden-32908" }