Rama sonte përballë gazetares që tha se kishte shumë respekt dhe mezi e futi në kazan me të tjerët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:09 20-06-2017 Rama sonte përballë gazetares që tha se kishte shumë respekt dhe mezi e futi në kazan me të tjerët

Kryeministri Edi Rama nuk i ndahet ekraneve pavarësisht se mediat dhe gazetarët që punojnë në emër të tyre i cilëson si “kazanë”.

Sot Rama do të jetë sonte përballë gazetares Ilva Tare për të cilën u shpreh te “Zonë e Lirë” se gëzonte shumë respekt.

Kryeministri nguroi të thoshte menjëherë “kazan” kur u pyet për Ilvën dhe tha: “Kam shumë respekt si person. Kazan është produkti”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.099429845809937
array(1) { ["section"]=> string(104) "rama-sonte-perballe-gazetares-qe-tha-se-kishte-shume-respekt-dhe-mezi-e-futi-ne-kazan-me-te-tjeret-83166" }