Rama sot i sqaron të gjitha: Ja kur do merrni vesh arsyet e shkarkimeve

Publikuar tek: politike, më 13:17 12-03-2017 Rama sot i sqaron të gjitha: Ja kur do merrni vesh arsyet e shkarkimeve

Menjëherë pas përfundimit të mbledhjes urgjente të kryeministrit Edi Rama me kabinetin qeveritar u bënë me dije emrat e 4 ministrave të cilët do të shkarkohen nga detyra.

Përflitet se bëhet fjalë për ministrin e Mirëqenies Sociale, Blendi Klosi, ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj, ministrin e Shtetit për Çështjet Vendore, Bledar Çuçi, si dhe ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, lajmi për të cilin u bë i ditur që ditën e djeshme.

Por të gjitha këto ndryshime në qeveri mësohet se kryeministri Rama do t'i sqarojë në ‘Komunikimin Javor’ në ‘facebook’ sot në orën 17.00. 

Kryeministri ka bërë këtë lëvizje për t’i angazhuar gjerësisht këto emra në fushatën elektorale të Patisë Socialiste në vend.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089070796966553
array(1) { ["section"]=> string(76) "rama-sot-i-sqaron-te-gjitha-ja-kur-do-merrni-vesh-arsyet-e-shkarkimeve-71624" }