Rama sportiv dhe duke pirë Redbull, merr energji për fushatën (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 06:17 02-06-2019 Rama sportiv dhe duke pirë Redbull, merr energji për fushatën (FOTO)

Ditën e djeshme Partia Socialiste hapi zyrtarisht fushatën elektorale për zgjedhjet lokale që priten të mbahen në 30 qershor.

Ndonëse pa opozitën në këtë garë, Rama u shpreh mes të tjerash i bindur për një fitore në 30 qershor.

Ndërkaq, përpara nisjes së fushatës, kryeministri ka marrë momente relaksi. Kreu i qeverisë është fotografuar në 'Serendiville', në Tiranë.

Rama shihet i veshur sportiv, ndërsa është duke pirë 'Redbull'. Duket se ka dashur të marrë energji përpara nisjes zyrtare të fushatës në orën 19:00 pasditen e djeshme.

2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037571907043457
array(1) { ["section"]=> string(72) "rama-sportiv-dhe-duke-pire-redbull-merr-energji-per-fushaten-foto-166591" }