Rama sportiv por përgjumësh, në një foto me simpatizanten

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:31 02-05-2016 Rama sportiv por përgjumësh, në një foto me simpatizanten

Kryeministri Edi Rama ka ndaluar në qytetin e Elbasanit gjatë kthimit nga Korça ku inspektoi disa punime në fushën e Devollit dhe një fabrikë. Gjatë turit në Jug-Perëndim të vendit Rama ka preferuar të mbajë një veshje të lehtë sportive. Por ndërsa ka ndaluar për të shkrepur një foto me një simpatizante në Elbasan, ai duket të jetë përgjumësh, me sytë gjysëm të mbyllur mesa duket nga reflektimi i diellit mbi retë e qiellit të vranët, por nuk harron të dhurojë një buzëqeshje për kamerën, edhe pse disi të sforcuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e Ditës/ Besimtarët ortodoksë festojnë Pashkët
Vlonjati këngëtar i dhuron tanga mamasë 70-vjeçare: Është koha të ndryshosh »
Article Logic
Execution time: 0.012626886367798
array(1) { ["section"]=> string(62) "rama-sportiv-por-pergjumesh-ne-nje-foto-me-simpatizanten-39220" }