Rama sulmohet keq nga qytetarët për 21 janarin, si asnjëherë tjetër askush s’e mbështet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:47 21-01-2016 Rama sulmohet keq nga qytetarët për 21 janarin, si asnjëherë tjetër askush s’e mbështet

Një sulm i ashpër virtual në faqen e kryeministrit Rama në Facebook nga qytetarët që duan drejtësi për 21 Janarin. Të revoltuar, ata e kanë shpërfillur dhe përbuzur postimin e kryeministrit për katër të vrarët: 4 qirinj me shënimin “In Memoriam”, është postimi i kryeministrit në Fb, ndryshe nga postimi në Instagram ku krahas "In Memoriam", shton: "Drejtësia do të bëhet". Si asnjëherë tjetër, askush nga komentuesit nuk e mbështet Ramën dhe i kërkojnë të ndalë “me pallavra”.

(Disa nga komentet- Emrat e komentuesve janë fshirë për arsye privatësie)

kryem.png

 

kryemin1.png

 

 

 

 In memorium thuaj kur te futesh ne burg fajtoret e vertete zoti Rama.

Zoti kryeminister me gjith respektin qe kam per ty, ajo qe shkrun nuk mjafton. Po nuk qe ne gjendje me cu drejtesin ne vend, eshte me mir te ndrrosh zanot, meru me pikturat se eshte me mir.

Populli do "DREJTESI" dhe jo pallavra....Z/Rama bej dretesi dhe vetem drejtesi....kush jane fajtor ne burg si nga e majta po ashtu dhe e djathta.....DREJTESI

Pash zotin o Zoti Rama,,mbylljani gojen atij qe nxjerr vetem helm sa here flet,,boll e duruam ka 25 vjet,,

Do e respektoja kte fakt kur drejtesia te thote fjalen e saj sakt dhe fajtoret te shkojne pas hekurave !

Lene IN MEMORIAM por beni drejtesi sepse erdhe ne pushtet duke ju premtuar se per 21 janarin do ket drejtesi,neqofte se ju nuk mund te beni drejtsi ateher mos i merni neper goj ato viktima per te renduar me shum dhimbjen e familjareve.


 21 janar esht çdo dite ketu shoku edi

Krimineli i quajtur s. Berisha tani live ne kuvend krenohet per ate qe ber ne 21 janar qeverritaret dhe populli me vemendje!!!!!!!!!!!!!!. Lini ato qiri ay sot duet te arrestoet bashk me bashen dhe xhosefinen. Sukses.

Ato tshkretit ndjes paqin paten dal per qef tuaj. policia spat as nje faj krejt fajet i kan politikanet.

Kur do behet I pari veprim,denimi I atij qe vret,duhet nje dite te na I thuash,nemos,lere fare,po dhe kete duhet ta thuash.

Po ata duan drejtesi.z.kryeminister.po drejtesia.nuk behet.me.ilir.meten.se ai eshte.negativi.shqiptarve.

Po kerkon.te bashkohet.prap.me.salin.
Z.rama.

amam mos te ndezim me qirinj po te kete drejtsi se jemi bere gazi i botes po si more te vrasesh me duar ne xhepa po ne i dime kush jan vrasesit i kemi pare drejtperdrejt ne televizor shyqyr si i kemi se perndryshe do kishte situate tjeter gazetaret jan heronj se dhe u qellua gazetari dhe iku se kishte frike se do ja heqin koken dhe atij turp pse nuk behet drejtsi


 
Vure drejtsi.edi je kryeminister nje nga ata munde te isha dhe un.kam qen ne proteste ne 21 janar.

respekte per te renet ngushullime familjarve kemi respekt zoti kryeminister porvere drejtesine ne vend votat i ke ne parlament cpret me akoma te llamatit saliu


 
Bukur flet zotrote po fjalet nuk mjaftojne. Me kto fjale erdhe ne pushtet dhe fjalet i mori era. Ngrofe karrigen edhe nje vit ngrofe.

Ca u bere ti shqiptareve o edvanovic duhet me nez nja 1,5 milion qirinj.... i ndezsh Vec tre o maskara vetes lirit dhe salushit

 ne parlament pa pik turpi vrasesit po mbrohen sa turp per drejtesin shqiptare


Kesi burrash ka Shqiperia te varasin vete e te qain vete.! Je shembulli me cinik I nje kryeministeri.

mjere familjet se ti e ke ne terezi

 Po pooo Kater jete njerezish , = me 4 qirinj. mjafton.

 i pa haruar kujtimi i tyre kjo eshte nje dite dhimbjeje

ti duhet te vesh kanditatur per oskar se je aktor i mire e luan rolin sh bukur

Drejtesia e vonuar eshte drejtesi e munguar!

Dhe ti i gjete fajtoret ... ahhh ... mjere ato familje qe vuajne ..

Drejtsi jo demagogji u ben 5 vjet e prralla

 Drejtesi.....

Coho Enver

 te rrofte memoria

Mjer ata qe iken.. ...

Duam Drejtsi!!!!

Mund te isha une nje nga ata aty...une nuk do te doja nje qiri prej teje...

zoti kryeminister populli do drejtesi....

Sa hipokrizi

 Publicitet po ben apo drejtesi???

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03070592880249
array(1) { ["section"]=> string(92) "rama-sulmohet-keq-nga-qytetaret-per-21-janarin-si-asnjehere-tjeter-askush-s-e-mbeshtet-30600" }