Rama takon babain e vëllezërve Xhaka, mësohet çfarë i tha pas ndeshjes kryeministri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:43 11-06-2016 Rama takon babain e vëllezërve Xhaka, mësohet çfarë i tha pas ndeshjes kryeministri

Kryeministri Edi Rama, fill pas ndeshjes Shqipëri-Francë që u mbyll me rezultatin e ngushtë 0-1 ka takuar për pak minuta babin e vëllezërve Xhaka, Ragip Xhakën.

Pasi e ka përshëndetur, mësohet se Rama i ka thënë se kjo do duhej të ishte një rezultat më i drejtë, gjë me të cilën ka rënë dakort edhe babai i futbollistëve. Djemtë e kombëtares luftuan fort për barazim dhe krijuan dy raste të pastra goli me Sadikun dhe Gashin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02351713180542
array(1) { ["section"]=> string(88) "rama-takon-babain-e-vellezerve-xhaka-mesohet-cfare-i-tha-pas-ndeshjes-kryeministri-43214" }