Rama takon kryeministrin kroat dhe atë hollandez, vijon t’i habisë të gjithë me këtë detaj në veshje (Video)

Publikuar tek: politike, më 18:34 25-01-2018 Rama takon kryeministrin kroat dhe atë hollandez, vijon t’i habisë të gjithë me këtë detaj në veshje (Video)

Kryeministri Edi Rama është takuar me kryeministrin kroat, Andrej Plenković, dhe kryeministrin hollandez Mark Rutte, gjatë vizitës së tij në Forumin Ekonomik Botëror në Davos.

Rama ka diskutuar mbi ecurinë e Shqipërisë në rrugën e integrimit europian dhe rëndësinë strategjike të çeljes së negociatave për anëtarësim.

Por ajo që ka tërhequr vëmendje më tepër është një litar që varet nga xhepi i kryeministrit Rama. Duket se është një kartë identifikimi që Rama e ka futur në xhep por për një arsye që vetëm ai mund ta dijë, ka lënë litarin të varet në xhaketë.

swgt3gr3g34g4g.jpg

Ndiqni pamjet:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011532068252563
array(1) { ["section"]=> string(112) "rama-takon-kryeministrin-kroat-dhe-ate-hollandez-vijon-t-i-habise-te-gjithe-me-kete-detaj-ne-veshje-video-107923" }