Rama takon shefin e OKB, Gutierres: Përgëzoj Shqipërinë për arritjet e objektivave dhe integrimin e vendit

Publikuar tek: barometri, më 08:30 24-09-2017 Rama takon shefin e OKB, Gutierres: Përgëzoj Shqipërinë për arritjet e objektivave dhe integrimin e vendit

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020174980163574
array(1) { ["section"]=> string(110) "rama-takon-shefin-e-okb-gutierres-pergezoj-shqiperine-per-arritjet-e-objektivave-dhe-integrimin-e-vendit-93454" }