Rama takon zv/presidentin Amerikan, shikoni çfarë zgjedh foto dite

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:45 02-08-2017 Rama takon zv/presidentin Amerikan, shikoni çfarë zgjedh foto dite

Kryeministri Edi Rama gjatë mbledhjes së organizuar me liderët e Ballkanit në kuadër të Samitit të Kartës së Adriatikut në Mal të Zi, është takuar me zv/presidentin Amerikan Mike Pence.

Gjatë këtij takimi, në qendër të të cilit ka qenë siguria në rajon, Rama ka shkrepur një foto me Pence dhe më pas e ka zgjedhur foto dite në "facebook".

"PHOTO OF THE DAY", shkruan Rama teksa poston foton me zv/presidentin Amerikan Pence.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092709064483643
array(1) { ["section"]=> string(71) "rama-takon-zv-presidentin-amerikan-shikoni-cfare-zgjedh-foto-dite-88083" }