Rama tallet me veten, këtë FOTO s’do t'jua kishte marrë mendja kurrë se mund ta publikonte

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:45 03-06-2017 Rama tallet me veten, këtë FOTO s’do t'jua kishte marrë mendja kurrë se mund ta publikonte

Kryeministri Edi Rama së fundmi ka publikuar një seri foto-montazhesh që qarkullojnë në rrjet, përmes të cilave ka dashur të godasë kundërshtarët e tij politikë. Shpesh është kritikuar se ka kaluar sensin e masës dhe sot, si për të “balancuar” gjithçka ka publikuar një fotomontazh që ka vetë atë protagonist.

Kjo foto që shikoni po qarkullon prej një jave në rrjet me diçiturën “Rama është gati të maskohet si plakë për vota”.

Tej parashikimeve, kryeministri e ka publikuar këtë montazh ndërsa shumë prej ndjekësve të tij as që e kanë kuptuar se bëhet fjalë për montazh dhe i kanë tërhequr vëmendjen duke i thënë se “po e tepron” por shikoni përgjigjen e kryeministrit.

edi.png

edi1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094931125640869
array(1) { ["section"]=> string(95) "rama-tallet-me-veten-kete-foto-s-do-t-jua-kishte-marre-mendja-kurre-se-mund-ta-publikonte-81098" }