Rama tallet sërish me Bashën, shikoni foton që sapo e shpërndau në rrjetet sociale

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:44 07-06-2017 Rama tallet sërish me Bashën, shikoni foton që sapo e shpërndau në rrjetet sociale

Premtimet në fushatë sillen në përgjithësi rreth rritjes së ekonomisë dhe mirëqenies.

Në “lumin” e premtimeve nga të gjithë kandidatëve kjo është edhe kryefjala e çdo fjalimi.

Kryeministri Rama ka hedhur para disa minutash në profilin e tij në facebook një foto momtazh, me në qendër liderin e demokratëve Lulzim Basha. Ai e ironizon duke shkruar se: “Ne do vimë për të rregulluar ekonominë”, ndërsa personazhi i montuar me fytyrën e Bashës shfaqet me gishtat e duarve që simbolizojnë thonjëzat.  

 ram.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0083420276641846
array(1) { ["section"]=> string(87) "rama-tallet-serish-me-bashen-shikoni-foton-qe-sapo-e-shperndau-ne-rrjetet-sociale-81545" }