‘Rama të pranojë hetim të plotë’, këshilltari i kryeministrit ironizon Bashën: Prishe gjumin dhe dole në zyrë, të ka ngelur ora te Saliu...

Publikuar tek: politike, më 22:05 21-11-2020 ‘Rama të pranojë hetim të plotë’, këshilltari i kryeministrit ironizon Bashën: Prishe gjumin dhe dole në zyrë, të ka ngelur ora te Saliu... Fuga - Rama

Këshilltari i kryeministrit Rama, Endri Fuga ka reaguar pas deklaratave të Bashës, në përgjigje të Kreut të Qeverisë.

Fuga ironizon Bashën duke i thënë se ka prishur gjumin që ka dalë në zyrë në fundjavë, teksa shprehet se hetimi mund të vazhdojë, pasi Rama nuk i ndalon hetimet, siç bën Berisha.

Lulzim Basha prish gjumin e del në zyrë po avazin e ka njësoj. I trukuar si personazh i serialit "Sopranos" i kërkon KM të pranojë hetim për budallallëkun e "fshehjes së të vdekurve"! KM s'ndalon hetime si Saliu dikur po Lulzimit i ka ngelur ora dhe flet dhe kur s'ka ç'të thotë!”, shkruan Fuga në rrjete sociale.

Screenshot_14.jpg

Lexo edhe: Rama: Opozita dhe Presidenti 'kanë bërë marrëveshje me Covid-in' për të më rrëzuar nga pushteti! Viktimat s’mund të fshihen si serverat një ditë pas 21 janarit

Lexo edhe: Basha nuk tërhiqet, i përgjigjet ‘dhëmbë për dhëmbë’ Ramës: Jo mjekët, por ti ke fshehur numrin e viktimave nga Covid-19, prano hetim të plotë

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Jep doreheqjen, ik, harrohu’, Vasili reagon ashpër pë Ramën: Më parë tregonte arkivolet në Bergamo sot flet si grua rruge
»
Article Logic
Execution time: 0.01044487953186
array(1) { ["section"]=> string(138) "rama-te-pranoje-hetim-te-plote-keshilltari-i-kryeministrit-ironizon-bashen-prishe-gjumin-dhe-dole-ne-zyre-te-ka-ngelur-ora-te-saliu-228647" }