Rama thërret menaxherin: Hotel Rogner nis nga puna dhe ndjek menjëherë këshillat e kryeministrit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:51 22-05-2016 Rama thërret menaxherin: Hotel Rogner nis nga puna dhe ndjek menjëherë këshillat e kryeministrit

Kryeministri Edi Rama duket se ka ndikuar për një pamje tjetër të hotel “Rogner” duke i këshilluar menaxherit ndryshimin e ngjyrës nga e verdhë në të bardhë në ngjyrë krem.

Siç tregon një burim i brendshëm, shkruan lapsi.al, Rama kur pa se hoteli po bënte një ndërtim shtesë nga pjesa në drejtim të pallatit të kongreseve, kryeministri thirri menaxherin e Rognerit, dhe e "këshilloi" që ta ndryshonte ngjyrën nga e verdhë në të bardhë ngjyrë krem. Me të thënë le të bërë. Tani mbi godinën e hotelit qëndror të Tiranës janë shfaqur skelat që po e ngjyrosin atë sipas shijes të Edi Ramës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091800689697266
array(1) { ["section"]=> string(101) "rama-therret-menaxherin-hotel-rogner-nis-nga-puna-dhe-ndjek-menjehere-keshillat-e-kryeministrit-41154" }