Rama “thumbon” Bashën, publikon foton dhe tregon si duket kryetari i opozitës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:13 15-06-2017 Rama “thumbon” Bashën, publikon foton dhe tregon si duket kryetari i opozitës

Dy sondazhet e publikuara së fundmi, nxjerrin PS-në forcë të parë, ndërsa PD-në të dytën.

Kryeministri Edi Rama ka “thumbuar” kryetarin e opozitës Lulzim Basha me anë të një fotoje të publikuar në faqen e tij në “Facebook”.

Sipas Ramës, Basha e sheh veten para pasqyrës si Luan, por në fakt sondazhet e shohin si një maçok të trembur.

EDI.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.00870680809021
array(1) { ["section"]=> string(80) "rama-thumbon-bashen-publikon-foton-dhe-tregon-si-duket-kryetari-i-opozites-82574" }