Rama tregoi gërshërët e ndryshkura, por ish-zëdhënësja e Berishës kap detajin që askush se vuri re (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:42 06-04-2017 Rama tregoi gërshërët e ndryshkura, por ish-zëdhënësja e Berishës kap detajin që askush se vuri re (Foto)

Ish-zëdhënësja e ish-kryeministrit Sali Berisha, Erla Mëhilli, teksa kryeministri Edi Rama po tregonte gërshërët dhe bisturitë e ndryshkura nga koha e qeverisë së shkuar, ka kapur një detaj tjetër.

Thoi i gjatë i kryeministrit Edi Rama në gishtin e tij tregues, për të cilin Mëhilli pyet “Per ça duhet ta ketë lënë të gjatë këtë thoin Edi Rama?!”.

qwer2345r2345te45tjuhjk.jpg

qweqwe4q23445y.jpg

asdawer2w3r3rhu.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021790027618408
array(1) { ["section"]=> string(108) "rama-tregoi-gersheret-e-ndryshkura-por-ish-zedhenesja-e-berishes-kap-detajin-qe-askush-se-vuri-re-foto-74351" }