Rama tregon e-mailin privat që i ka dërguar Manjola para djemve të kombëtares shqiptare

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:04 23-06-2016 Rama tregon e-mailin privat që i ka dërguar Manjola para djemve të kombëtares shqiptare

Në ceremoninë që u mbajt në Kryeministri për nder të futbollistëve të kombëtres shqiptare që sot u kthyen nga Franca, Edi Rama ka mbajtur një fjalim emocionues duke përlotur trajnerin De Biasi dhe kapitenin Lorik Cana. Krahas të tjerave, Rama lexoi edhe një e-mail personal të dërguar nga një zonjë me emrin Manjola.

E-maili që lexoi Rama ishte ky:

“Kam disa muaj që mundohet të vendos kontakte me disa kompani të huaja pasi cova disa emaile bashkëpunimi nuk mora asnjë përgjigje, të hënën bëra përpjekjen e fundit, dhe për habinë timekëtë rradhe kthyen përgjigje. Sot filloj e i pyes ata të kompanisë nëse e njohin, kanë dëgjuar a vizituar ndonjëherë Shqipërinë. Më thanë jo por tani ne kemi që ne kemi parë ndeshjet e Shqipërisë, jemi gati ta vizitojmë.

NNga fillimi në fund doli se arsyeja që kishin pranuar pas 6 muajsh heshtje, ishte përshtypja nga ekipi kombëtar ndryshe unë sot do isha ende duke kontaktuar kompanitë.

Manjola “...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017027854919434
array(1) { ["section"]=> string(93) "rama-tregon-e-mailin-privat-qe-i-ka-derguar-manjola-para-djemve-te-kombetares-shqiptare-44395" }