Rama trendafili

Publikuar tek: foto-e-dites, më 00:20 22-01-2015 Rama trendafili

Edi Rama duke vendosur një karafil në vendin ku përkujtohen katër viktimat e 21 janarit. Të bien në sy inicialet E.R. në këmishën e tij të bardhë, ndërkohë që për foton që e ka postuar në facebook vetë shefi i qeverisë ka shumë komente. Në njërin thuhet: Pse fut në burg ata që nuk kanë paguar 30 mijë lekë drita, dhe nuk fut ata që urdhëruan e ekzekutuan viktimat e 21 janarit???

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010184049606323
array(1) { ["section"]=> string(20) "rama-trendafili-1155" }