Rama u shfaq me shenjë në ballë, Berisha e këshillon: Lere drogën se do thyesh kokën (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:27 05-03-2020 Rama u shfaq me shenjë në ballë, Berisha e këshillon: Lere drogën se do thyesh kokën (Foto)

Kryeministri Edi Rama u shfaq sot në parlament me një shenjë në “lule të ballit”, duke bërë që në mediat sociale të vërshojnë fotot dhe lajmet duke aluduar se çfarë mund të ketë kryeministri.

Këtë situatë nuk e ka lënë pa kaluar me një batutë as ish-kryeministri Sali Berisha. Ai majde i jep një “këshillë” Ramës: “Lere drogën se do thyesh kokën”.

Çfarëdo t'i ketë ndodhur kryeministrit, mesa duket nuk qenka serioze, pasi në të kundërt nuk do të ishte shfaqur në publik.

thrthjfghjfgj.jpg

xdfgsdfgxsgsdbg.jpg

dfgerfthderhderh4rh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098240375518799
array(1) { ["section"]=> string(94) "rama-u-shfaq-me-shenje-ne-balle-berisha-e-keshillon-lere-drogen-se-do-thyesh-koken-foto-197569" }